złom białystok, badania techniczne pojazdów
mirpol białystok mirpol materiały budowlane mirpol badania techniczne mirpol resykling tworzyw sztucznych mirpol złom białystok mirpol auto złom
 

ZŁOM


Punkt Skupu Złomu - Popiełuszki 113.


Dział prowadzi skup, sprzedaż złomu, przerób, demontaż maszyn, urządzeń, linii technologicznych oraz hal i budowli przemysłowych.


Skupujemy złom stalowy, żeliwny i złom metali nieżelaznych: aluminium, mosiądz, brąz, miedź, itp., w tym odpady z toczenia i piłowania metali nieżelaznych i żelaznych.


 
  mirpol złom mirpol mirpol
 

 

 

 


złom białystok

 

Polecamy swoje usługi w zakresie:

 

cięcia, załadunku i przewozu złomu,
likwidacji zbędnych konstrukcji stalowych, maszyn, urządzeń,
kompleksowej rozbiórki budowli przemysłowych.
Posiadany przez na park maszynowy spełnia wymogi europejskie. Doświadczanie i kwalifikacje załogi dają pełną gwarancję zagospodarowania odpadów złomu zgodnie z obowiązującymi przepisami określonymi w ustawach: prawo ochrony środowiska oraz o odpadach. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia na prowadzenie działalności w tym zakresie.


Gwarantujemy:

 

szybkie tempo prac przy użyciu własnego sprzętu,
załadunek oraz rytmiczny odbiór złomu,
dogodne warunki płatności, możliwość kompensaty: stalą, materiałami budowlanymi, sanitarnymi, serwisem samochodów marki MAN, jak i możliwością zakupu tychże pojazdów.


Dysponujemy specjalistycznym sprzętem do załadunku i przewozu złomu. Posiadamy samochody samozaładowcze z żurawikami typu Hiab i Palphfinger, jak i hakowcami, dzięki którym szybko i sprawnie przebiega załadunek. Stosujemy ponadto kontenerowy system zbiórki złomu. Do dyspozycji klientów stawiamy

kontenery o pojemności:

 

7,5 m3,
9 m3,
35 m3,


jak i specjalistyczne pojemniki do składowania baterii akumulatorowych.
Posiadamy koncesję na złomowanie starych samochodów i stację ich recyklingu, w której zgodnie z zasadami ekologii pojazdy przeznaczone do kasacji są osuszane przed przekazaniem do dalszego przerobu.


Oferujemy najwyższej jakości, czysty ekologicznie złom wsadowy i niewsadowy dla hut oraz odlewni, zgodny z PN. Złom przerabiany jest przez cięcie palnikami typu Hariss, PC 116 A.


Załadunek i wysyłka do hut i odlewni, następuje na własnej bocznicy kolejowej. Firma dysponuje specjalistycznym sprzętem do załadunku typu: suwnice bramowe SD 8, SD 10, dźwig Polan ŻK 162 N, Fuchs i KM 602.

 


 
 
 

- Złom

 

85 6635246

 

 
mirpol złom białystok

e

 

mirpol złom, badania techniczne pojazdów
 
 www.mirpol.pl