O firmie

NARZĘDZIOWNIA – PRODUCENT FORM WTRYSKOWYCH

Narzędziownia MIRPOL od 1997 roku projektuje i wykonuje narzędzia oraz oprzyrządowanie dla szerokiego grona odbiorców.
Naszą specjalizacją są formy wtryskowe do tworzyw sztucznych oraz wykrojniki. Jako doświadczony producent form wtryskowych korzystamy z nowoczesnych programów CAD/CAM do modelowania oraz wytwarzania. Pracujemy na obrabiarkach CNC renomowanych firm polskich oraz światowych. Regularnie inwestujemy w park maszynowy, dzięki czemu nasza narzędziownia zapewnia najlepszą możliwą jakość produktów.

Wiedza i doświadczenie

Naszym celem jest spełnienie Państwa oczekiwań, do czego wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie. Staramy się zagwarantować klientom korzystne terminy realizacji oraz wysokiej jakości wyroby, oparte o sprawdzone rozwiązania znormalizowane.

Najwyższej jakości formy wtryskowe powstają dzięki nowoczesnym maszynom, jak i naszym doświadczonym inżynierom oraz technologom, którzy kontrolują przebieg każdego procesu wtryskiwania tworzyw sztucznych. Prowadzona przez nas produkcja form wtryskowych to pełen profesjonalizm i wysoki standard.

Produkcja form wtryskowych to nasza specjalność, dlatego wszystkie zlecenia realizujemy zgodnie z wymaganiami, stawianymi przez naszych klientów. Dodatkowo, oprócz narzędziowni, posiadamy własne biuro konstrukcyjne, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać narzędzie na podstawie dokumentacji dostarczonej przez Klienta lub własnej.

Oprócz produkcji, zajmujemy się także modyfikacją form. Modyfikacja form wtryskowych pozwala dostosować narzędzie do nowych wymagań Klienta, który niekoniecznie chce inwestować w nowa formę wtryskowa. Modyfikacje wykonujemy w oparciu o dokumentację Klienta a także dostarczone narzędzie.

Podsumowując, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu formę wtryskową w konkurencyjnej cenie. Korzystne terminy oraz jakość usług oparta na wieloletnim doświadczeniu wyróżniają nas z pośród konkurencji. Jesteśmy bardzo elastyczni na różnorodność zapytań dzięki czemu każdy z Państwa może skorzystać z naszej oferty. Wycenę formy możemy wykonać na podstawie modelu 3D w zapisie CAD, rysunku technicznego oraz fizycznego modelu wypraski dostarczonego do naszej firmy. Jeśli Klient nie posiada dokumentacji wypraski – jesteśmy w stanie stworzyć Państwa projekt.

Zapraszamy do współpracy.

  • 1997
  • 2002
  • 2006
  • 2012
  • 2012
  • 2013
  • 2014
  • 2017